Event 18 oktober 2018

Drisag biedt drie jonge designers een springplank

Drisag organiseerde naar jaarlijkse traditie the NWOW design contest voor jonge designers. Bij deze ontwerpwedstrijd strijden studenten om een royalty contract. 

The NWOW design contest staat voor the new way of working. De studenten van de UHasselt kregen dit jaar de uitdaging om producten te ontwerpen. De enige voorwaarde zijn dat deze producten binnen ons productgamma moeten passen én tevens geschikt zijn voor het nieuwe werken. Hieruit kwamen drie toppers waarvan de winnaar en uitzonderlijk ook de runner-up een royalty contract in de wacht sleepten.

Maaswerk   (Loes Maas – Winnaar)

Een licht, luchtig en eigentijds separatiescherm met ongekende mogelijkheden. Bekijk het hier.

Go-easy   (Maud Ordutowski – Runner-up)

Een praktische en aaibare opbergtas die kan worden opgehangen aan het bureau. Bekijk het hier.

GRIDD   (Tessa Verreth – 2nd runner-up)

Een akoestische scheidingswand met organisatiebakjes welke magnetisch bevestigd kunnen worden en in een handige opbergtas kunnen meegenomen worden.

Lees ook

Op zoek naar jouw perfecte oplossing?

Onze experts creëren je ideale werkomgeving, met advies op maat.